Робота водієм UBER у Львові

UBERPLUS – офіційний партнер Uber у місті Львів, пропонує роботу водіям зі своїм авто. Наше завдання забезпечувати якісне підключення водіїв до міжнародної системи Убер. UBERPLUS має зареєстрованого ІП в Україні, ліцензію і офіційно підписаний договір з міжнародною компанією Uber.

uberpluslviv

Підключення до Убер - реєстрація водія

Підключаємо до сервісу Uber Львів власників автотранспорту та працівників існуючих служб таксі на вигідних умовах. Тим хто зареєструється першими пропонуються кращі бонуси, та ексклюзивні умови роботи. Стати водієм Убер стало набагато простіше, це можливо зробити не виходячи з дому, достатньо вислати необхідний пакет документів на нашу адресу, та отримати статус водія Убер Львів.

Uber Technologies Inc. (Убер) є американською інтернаціональною компанією з Сан-Францисько, яка розробила мобільний сервіс пошуку та заказу таксі для компаній, та приватних водіїв підприємців. На даний момент сервіс Убер Україна працює також в таких містах як Одеса, Дніпро та Київ, а у світі більш ніж у 500 містах. Мобільний додаток Uber допомагає не лише заказувати таксі, а ще стежити за переміщенням автівки на інтерактивній мапі, та сплачувати рахунок за допомогою карт Visa та Mastercard, роблячи пересування по місту максимально зручним. Водії таксі Uber у Львові стають частиною великої сім’ї Убер, де якість обслуговування, коректність і повага до клієнта, відповідальність є обов’язковими критеріями при працевлаштуванні. Підключайтеся до великої родини Uber Україна.

Приклади тижневих результатів партнерів UberPlus

         

Приведи друга

UberPlus щедро нагородить кожного водія, чий друг до нас прийде по його рекомендації. 250 грн. надійде на ваш рахунок, якщо ваш друг пройде реєстрацію і зробить 50 поїздок на протязі місяця.

Обов'язково при реєстрації ваш друг повинен повідомити нам, що ви є для нього тією особою, хто рекомендував йому реєстрацію на UberPlus. Як тільки ваш друг виконає п'ятдесяте замовлення, на ваш рахунок надійде винагорода.

Реєстрація тут

  • (098) 67-45-222
  • (093) 67-45-222
  • (066) 67-45-222

Телефонуйте за вказаними номерами, ми відповімо на всі Ваші запитання.